538 125 676

F.H.U. Instal

Budowa instalacji elektrycznej


Instalacja elektryczna odgrywa istotną rolę w każdym obiekcie – mieszkalnym, biurowym, komercyjnym, przemysłowym. Odpowiednio zaplanowana i wykonana powinna spełniać wszystkie wymogi bezpieczeństwa, ale też być dostosowana do potrzeb i oczekiwań użytkowników danego obiektu.
Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu budowy:

To co nas wyróżnia, to umiejętność dostosowania projektowanych i budowanych instalacji do indywidualnych potrzeb inwestora. Z naszą pomocą budowa sieci elektrycznej przebiega szybko i sprawnie, a eksploatacja instalacji jest komfortowa i bezpieczna.


Budowa sieci elektrycznej: Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasz Zespół składa się z wykwalifikowanych elektryków i inżynierów, którzy zapewniają najwyższy standard świadczonych usług. Klientom oferujemy:

Budowa sieci teletechnicznych: Sprawnie i profesjonalnie

Jesteśmy cenionym wykonawcą usług budowy sieci teletechnicznych. Współpracujemy z cenionymi operatorami sieci. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym i zasobami, które umożliwiają nam zapewnienie najwyższej jakości usług. Dokładnie planujemy kolejne etapy prac, co przyczynia się do minimalizowania ryzyka wystąpienia ewentualnych komplikacji czy opóźnień w realizacji zlecenia.

Usługi związane z budową sieci świadczymy kompleksowo – od wykonania projektu i założeń technicznych, aż po realizację robót z pełną dostawą materiałów i urządzeń. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do współpracy.

Budowa instalacji i sieci elektrycznych i teletechnicznych

Usługi i wynajem agregatów prądotwórczych

Budowa linii kablowych oraz napowietrznych SN i nN

Usługi dźwigowe

Hurtownie elektryczne

PFR