538 125 676

F.H.U. Instal

Budowa linii napowietrznych


W obliczu rosnących wymagań dotyczących dystrybucji energii, nasza firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania, budowy i modernizacji linii napowietrznych. Z nami zyskujesz pewność, że Twoja infrastruktura energetyczna będzie niezawodna, bezpieczna i wykonana zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie budowy linii – od planowania i projektowania, aż po budowę infrastruktury i instalację dodatkowych elementów. Odpowiadamy m.in. za:


Budowa linii kablowej

Prąd jest doprowadzany do poszczególnych obszarów i obiektów nie tylko liniami napowietrznymi. W wielu sytuacjach montaż linii napowietrznych jest utrudniony lub wręcz niemożliwy. Wówczas alternatywą staje się budowa linii kablowej. Jako firma posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie prowadzenia robót związanych z budową linii kablowych:

Budowa linii napowietrznych i kablowych

Klientów zainteresowanych zleceniem wykonania prac związanych z budową linii napowietrznych lub kablowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w określeniu zakresu usługi. Działamy kompleksowo, zapewniając wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, a nasz Zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów i elektryków.

Budowa instalacji i sieci elektrycznych i teletechnicznych

Usługi i wynajem agregatów prądotwórczych

Budowa linii kablowych oraz napowietrznych SN i nN

Usługi dźwigowe

Hurtownie elektryczne

PFR