538 125 676

F.H.U. Instal

Dźwig 40 ton – Wynajem


Realizacja określonych zadań wymaga dostępu do specjalistycznego sprzętu. Jednym z takich urządzeń jest dźwig 40 ton, który znacząco ułatwia i przyspiesza m.in. rozładunek ciężkich ładunków. Urządzenie tego typu okazuje się również nieocenione podczas realizacji prac montażowych i budowlanych.

Tam, gdzie dźwig jest niezbędny wyłącznie do realizacji określonych zadań najkorzystniejszą formą pozyskania urządzenia jest jego wynajem. Wynajem oferuje nam dostęp do niezawodnych technologii w przystępnych cenach i na elastycznych warunkach, które możemy dostosować do potrzeb wynikających ze specyfiki realizowanego projektu.


Dźwig 40 ton na wynajem: Liebherr LTM 1040 – 2.1

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów dostarczamy niezawodne rozwiązania. Dźwig Liebherr LTM 1040 – 2.1 jest w stanie udźwignąć materiał o łącznej masie 40 ton. Ponadto model ten został wyposażony w specjalne stabilizatory, które podnoszą bezpieczeństwo pracy, jednocześnie umożliwiając załadunek/rozładunek/operowanie materiałem w trudnych warunkach terenu. Dodatkowym atutem oferowanego rozwiązania jest możliwość obrotu w zakresie 3600C, która znacząco zwiększa zasięg urządzenia.

Korzyści z wynajmu dźwigu 40 ton

Wynajem dźwigu niesie za sobą szereg korzyści. W tym miejscu warto wspomnieć m.in. o:

Oferujemy możliwość wynajmu dźwigu 40 ton wraz z operatorem. Nasze dźwigi są obsługiwane przez doświadczonych i certyfikowanych operatorów, którzy szybko, sprawnie i bezpiecznie radzą sobie z realizacją nawet najbardziej nietypowych zadań.

Dźwig 40 ton wynajem: łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie

Usługi związane z wynajmem dźwigów realizujemy na terenie województw łódzkiego, mazowieckiego i wielkopolskiego. Z naszych usług korzystają m.in. klienci prywatni i firmy działające w miejscowości Koło i okolicy. W ofercie posiadamy dźwig o udźwigu maksymalnym 40 ton, jak również urządzenie umożliwiające przenoszenie większych ciężarów. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Budowa instalacji i sieci elektrycznych i teletechnicznych

Usługi i wynajem agregatów prądotwórczych

Budowa linii kablowych oraz napowietrznych SN i nN

Usługi dźwigowe

Hurtownie elektryczne

PFR