538 125 676

F.H.U. Instal

Profesjonalne usługi dźwigowe


Dzięki ścisłej współpracy z ekspertami w branży firma F.H.U. Instal Bogdan Wieczorek gwarantuje jakość w zakresie technicznym. Oferujemy profesjonalne usługi dźwigowe oraz wynajem innych solidnych sprzętów budowlanych na terenie Koła, Turku i całego województwa łódzkiego. Dostarczamy niezawodne wyposażenie, który podoła każdemu wyzwaniu. Nasi fachowcy pomogą w podjęciu odpowiedniego wyboru. Zapewniamy nie tylko usługi dźwigowe, ale także kompleksową opiekę doświadczonych specjalistów obsługi wynajmowanych maszyn, którzy działają w Łęczycy, Turku oraz innych miejscowościach w województwie łódzkim. Lata pracy w branży gwarantują szybką, skuteczną i bezpieczną pracę zarówno w przypadku drobnych, jak i większych prac budowlanych. Działamy w miejscowościach, takich jak:


Usługi dźwigowe: Co możemy dla Ciebie zrobić?

Oferowane usługi dźwigowe obejmują szeroki zakres działań, od prostych operacji podnoszenia po skomplikowane manewry w trudnych warunkach miejskich lub przemysłowych. Zależnie od potrzeb możemy wykonać:

Wspieramy w tym zakresie inwestorów prywatnych i przedsiębiorców. Outsourcing usług dźwigowych i wynajem dźwigów to efektywny sposób realizacji poszczególnych zadań bez konieczności angażowania własnych zasobów.

Usługi dźwigowe — bezpieczeństwo i korzystne ceny

Dbamy o stan techniczny naszych maszyn budowlanych, dlatego przeprowadzamy systematyczne przeglądy i badania techniczne. Staramy się, by bezpieczeństwo pracy szło w parze z korzystnymi cenami. Zapewniamy usługi dźwigowe wysokiej jakości, dlatego zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego do poznania naszej bogatej oferty. Oferta skierowana jest również dla osób z Wielkopolski – często obsługujemy Klientów pochodzących z Koła i Turku. Zajmujemy się zarówno wykonawstwem, jak i sprzedażą w zakresie technicznym. Proponujemy Państwu usługi dźwigowe wraz z operatorem. Oferujemy wynajem sprawdzonych maszyn budowlanych w Poddębicach i innych miejscowościach w województwie łódzkim – zapewnią one szybkie wykonanie prac.

Oferujemy również wynajem dźwigów 40 ton oraz wynajem dźwigów 70 ton.

Pliki do pobrania:

Działalność prowadzimy na terenie województw:

 • Łódzkiego
 • Wielkopolskiego
 • Mazowieckiego

Mapa

Wynajem dźwigu i usługi dźwigowe: Zaufaj profesjonalistom!

Korzystanie z profesjonalnych usług dźwigowych to często kluczowy element realizacji projektów budowlanych, przemysłowych i logistycznych. Wynajem dźwigu przyczynia się do zwiększenia produktywności, bezpieczeństwa i efektywności kosztowej. Powierzając nam wykonanie usług dźwigowych zyskujesz:

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasz Zespół odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze dźwigu, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

LIEBHERR LTM 1070-4.2
Usługi dźwigowe

 • Maksymalna ładowność: 70t
 • Wysięgnik teleskopowy: 50m
 • Maksymalna wysokość wysięgnika: 66m
 • Maksymalny promień: 40m
 • Liczba osi: 4

Liebherr LTM 1070 jest maszyną w pełni zgodną z przepisami budowlanymi. Jego sprawność techniczna została zatwierdzona międzynarodowymi normami. Zapewniamy Państwa, że wybór tego modelu to z pewnością bardzo dobra decyzja.

Bardzo istotne są też parametry i funkcjonalność maszyny. Siła udźwigu wynosi 70 ton. Po bokach, jak i z przodu i z tyłu pojazdu Liebherr LTM 1070 posiada specjalne wsporniki, które zapobiegają ewentualnym przechyłom podczas podnoszenia ciężkich ładunków.

LIEBHERR LTM 1040-2.1
Usługi dźwigowe

 • Maksymalna ładowność: 40t
 • Wysięgnik teleskopowy: 35m
 • Maksymalna wysokość wysięgnika: 35m
 • Maksymalny promień: 31m
 • Liczba osi: 2

Liebherr LTM 1040 – 2.1 to maszyna całkowicie zgodna z wymogami. Jeśli zdecydują się Państwo wynająć ten model, to możecie mieć pewność, że będzie on funkcjonalny. Żuraw Liebherr LTM 1040 – 2.1 jest w stanie udźwignąć materiał o łącznej masie 40 ton. Ten model został wyposażony w specjalne stabilizatory, pozwalające na zabezpieczenie maszyny na czas udźwigu oraz jej bezpieczne ustawienie. Dzięki możliwości dokonywania całkowitego obrotu – 360 stopni, wokół własnej osi posiada on nieograniczone możliwości w trakcie przenoszenia ładunków.

Budowa instalacji i sieci elektrycznych i teletechnicznych

Usługi i wynajem agregatów prądotwórczych

Budowa linii kablowych oraz napowietrznych SN i nN

Usługi dźwigowe

Hurtownie elektryczne

PFR