538 125 676

F.H.U. Instal

Dźwig 70 ton – Wynajem


Tam, gdzie dźwig jest potrzebny do realizacji konkretnych zadań polecamy jego wynajem. Wynajem dźwigu 70 ton to usługa, dzięki której możesz efektywnie zarządzać realizacją projektu, przy jednoczesnym ograniczeniu ponoszonych kosztów i ryzyk.

Nasza firma oferuje wynajem dźwigów samojezdnych klasy 70 ton, które są gotowe sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z warunkami wynajmu.


Dźwig 70 ton na wynajem: Specyfikacja techniczna

Nasz dźwig Liebherr LTM 1070 oferuje udźwig maksymalny do 70 ton przy jednoczesnym zachowaniu optymalnego zasięgu. Wysokość podnoszenia do 50 metrów umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach, podczas gdy napęd 8x6x8 zapewnia doskonałą manewrowość i stabilność. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w specjalne sporniki, które zwiększają stabilność dźwigu podczas pracy. To w sposób bezpośredni przekłada się na bezpieczeństwo realizowanych prac, jak również możliwość ich wykonania w trudnych warunkach.

Korzyści z wynajmu dźwigu 70 ton

Nasz dźwig samojezdny Liebherr LTM 1070 jest synonimem niezawodności i wydajności. Oferujemy nie tylko sprzęt, ale kompleksowe usługi, które obejmują:

Oferujemy możliwość wynajmu dźwigu 70 ton wraz z operatorem. Nasze dźwigi są obsługiwane przez doświadczonych i certyfikowanych operatorów, którzy szybko, sprawnie i bezpiecznie radzą sobie z realizacją nawet najbardziej nietypowych zadań.

Dźwig 70 ton wynajem: łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie

Dźwig 70 ton na wynajem jest dostępny dla klientów z województw łódzkiego, mazowieckiego i wielkopolskiego. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami. Każdorazowo zapewniamy profesjonalną usługę, którą dopasowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb. W ofercie posiadamy także urządzenie o niższym udźwigu maksymalnym. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na wyzwania stawiane przez różne branże, przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów usługi na niskim poziomie.

Masz pytania lub wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania związane z wynajmem dźwigów 70 ton i pomoże w wyborze urządzenia, które najlepiej sprawdzi się w danym środowisku pracy.

Budowa instalacji i sieci elektrycznych i teletechnicznych

Usługi i wynajem agregatów prądotwórczych

Budowa linii kablowych oraz napowietrznych SN i nN

Usługi dźwigowe

Hurtownie elektryczne

PFR